Muziekthema op de Elzenhoek

Afgelopen maand heeft basisschool de Elzenhoek in het teken gestaan van het thema muziek. Onder andere met verschillende gastlessen van combinatiefunctionaris Carla van Swieten van Unicoz, bezoekjes van ouders met een instrument, lessen en creatieve activiteiten hebben de leerlingen van alles geleerd over muziek.
Het hoogtepunt van de deze projectweken was de spetterende en druk bezochte afsluiting. Er kon in elke klas gekeken worden wat de leerlingen hadden gemaakt en geleerd, er kon gedanst worden in de Silent disco, er was een speurtocht door de school en als klap op de vuurpijl een optreden van volkszanger Guido van Zutphen, tevens ouder van onze school.
Ook werd het nieuwe nummer van kinderen voor kinderen; ‘Pasapas’ ten gehore gebracht, door maar liefst 3 leerlingen van onze school die dit jaar een plekje hebben veroverd in het echte Kinderen voor Kinderen koor. Al met al een zeer geslaagd project!