Opening bibliotheek in De Hofvijver

Op 6 december jl. is de bibliotheek in school geopend. Hiervoor was kinderboekenauteur Annet Jacobs uitgenodigd. Zij vroeg de leerlingen allemaal hun lievelingsboek uit de nieuwe bibliotheek te halen.
Daarna lazen alle leerlingen tegelijk één minuut voor uit “hun” boek.
 
Tijdens deze kakafonie van geluid, werden alle woorden uit de boeken door de leerlingen in alle hoeken en gaten van de aula verspreid; hiermee werd de bibliotheek officieel geopend.
Nu de school, door een nauwe samenwerking met de bibliotheek Zoetermeer, een eigen bibliotheek heeft, kunnen onze leerlingen dagelijks een goed en modern boek lenen en/of terugbrengen. Hierbij worden zij geholpen door een aantal enthousiaste bibliotheek-moeders.
De geleende boeken mogen zowel op school als thuis gelezen worden, zodat de leerlingen optimaal kunnen profiteren van de nieuwe bieb.
Hiermee hopen wij het leesonderwijs en de woordenschatontwikkeling van onze leerlingen nog verder te bevorderen.